Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (98 komentářů)

MILAN, (22. 03. 2010 10:42) Reagovat
Dobrý den,jsem kuřák a piju dost kafe, takže mé zuby mají nažloutlý nádech, což samozřejmě není hezké. Chci si tedy nechat zuby vybělit. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli někdo má tušení, jak dlouho mě bílé zuby vydrží v případě, že se budu držet svého životního stylu (kouření, pití kafe).
Jirka, (23. 04. 2015 08:28) Reagovat
Předpokládal bych, že to vydrží několik měsíců, pak zase zažloutnou, ale každý člověk to má jinak. Někomu i přes kouření a pití kafe tmavnou málo, někomu více.
Bruno, (26. 05. 2017 18:41) Reagovat
Nekomu treba tmavnou i bez vnejsich vlivu...:/
MARUŠKA, (31. 03. 2010 08:30) Reagovat
Dobrý den,přemýšlím o vybělení zubů, ale jedna má kamarádka mi říkala, že to zuby oslabuje a není to dobré. Je to pravda? Nikde jinde jsem se s tímto stanoviskem nesetkala.Děkuji za odpověďM.
MONIKA, (03. 06. 2010 14:19) Reagovat
Dobrý den,já jsem se s tímto stanoviskem setkala. Říkala mi to jedna moje kamarádka, takže jsem se na to pak ptala své zubařky, které mi říkala, že dnes se zuby bělí technologiemi, které jsou už vymakané a které zuby neporušují...
markéta, (09. 05. 2013 10:02) Reagovat
chemického blení bych se bála, hlavně prý ničí sklovinu, pasty na mě nijak nefungovaly, ale prý je teď novinka v elektrických kartáčcích něco, co umí tlakem právě i bělit. dlouhodobě.
petra, (12. 06. 2013 04:46) Reagovat
Koupila jsem si sonický kartáček - philips sonicare, a zuby mam o dost bělejší..
Šárka, (31. 07. 2013 10:43) Reagovat
Ahoj, můžu se prosím zeptat, o jaký "model" se jednalo? Je jich docela dost a cenové rozpětí taky velkéděkuji :)
Tomáš Starý, (20. 12. 2016 18:20) Reagovat
Zrovna nedávno jsem byl na bělení, jmenuje se to WhitestX nebo tak nějak myslím. A přátelé, tn výsledek? Zubím se na celé kolo :D
PETRA, (07. 07. 2010 06:08) Reagovat
Já jsem si nechala vybělit zuby leaserem a jsem s touto metodou spokojená.
ZUZKA, (17. 07. 2010 11:08) Reagovat
Dobrý den,jen jsem se chtěla zeptat, jakou metodou je vybělení zubů nejeefektivnější a jaká je cena tohoto bělení.Díky.
ZDENA, (27. 07. 2010 10:01) Reagovat
Také mám výborné zkušenosti s bělením zubů leaserem. Myslím si, že je tato metoda nejpoužívanější. Už si nepamatuju přesně, kolik jsem platila, ale bylo to kolem 5 000 Kč.
PETR, (08. 09. 2010 15:43) Reagovat
Jak probíhá bělení zubů leaserem? Také by mě zajímalo, jak dlouho to trvá a jak dlouho zůstanou zuby bílé. Děkuji za odpovědi.
ANIČKA, (16. 01. 2011 10:37) Reagovat
Bělení laserem probíhá tak, že doktorka vám takovým přístrojem přejíždí u zubů. Byla jsem na tom už asi před pěti lety. Jestli to celé trvalo hodinu? Maximálně hodinu a půl. Bělost zubů záleží na vašem stylu života. Pokud kouříte či pijete kafe, vydrží bílé kratší dobu.
MARCI, (20. 05. 2011 08:20) Reagovat
Zajímalo by mě, jestli je to skutečně pro ty zuby dobré. Mám pocit, že se tím musí narušovat sklovina, nebo je laser skutečně tak šetrný? Máte někdo zkušenosti s odstupem času?
LENKA, (29. 09. 2011 12:27) Reagovat
Tím laserem se sklovina nenarušuje. Zubům to nevadí a efekt je opravdu dobrý. Nechávala jsem si bělit zuby laserem po sundání rovnátek a byla jsem spokojená.
ZUZKA, (27. 10. 2011 08:38) Reagovat
A jak dlouho to vydrží? Pět tisíc korun může být přiměřené, pokud to vydrží alespoň rok. Třeba na dva měsíce by to bylo dost drahé...
Terka, (04. 10. 2012 06:38) Reagovat
Určitě je dobré efekt podpořit pečlivou ústní hygienou a vyhnutí se cigaretám, kávě a potravinám, které způsobují žloutnutí zubů. Pokud se tohohle člověk nehodlá vzdát, tak si myslím, že investice do bělení laseru je zbytečná.
Bára, (26. 06. 2013 14:40) Reagovat
Jedině, když člověku stačí efekt na chvíli - třeba při nějaké příležitosti. Já jsem si nechala vybělit zuby jednou a docela to vydrželo dlouho, ale zas tak žluté nebo šedé je nemám ani přírodně.
LENKA, (23. 09. 2010 04:05) Reagovat
Dobrý den,mám dotaz: Je mi 18 a mám stálá rovnátka. Brzy mi je už sunadají, ale bojím se, že mé zuby budou vlivem stálých rovnátek flekaté. Přemýšlela jsem o bělení zubů a někdo mi říkal, že na ortodoncii vám je lékař vybělí po sundání stálých rovnátek zadarmo. Je to pravda? Nějak se mi to nezdá.
MÁJA, (22. 12. 2010 10:21) Reagovat
Dobrý den,já jsem měla také rovnátka a zubařka na ortodoncii mě je pak po jejich sundání automaticky vybělila laserem a ani se mi neptala, jestli to chci. Rovnátka jsou drahou záležitostí, tak to asi bylo v ceně. Nevím však, jestli se to neliší podle jednotlivých zubařů.
DENISA, (04. 04. 2011 09:30) Reagovat
Po sundání rovnátek bych si taky ráda nechala vybělit zuby. Myslela jsem si, že se za to platí. Zkusím se na to zeptat své zubařky na rovnátka. snad na to budu mít taky nárok. Je pravda, že rovnátka jsou sami o sobě dost drahá, tak by to mohlo být v ceně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bělení zubů.net
Kontakty