Úvod Jak probíhá odborné bělení zubů?

Jak probíhá odborné bělení zubů?

Odborné bělení zubů je sice finančně a pro mnohé i časově náročnější, ale je mnohem efektivnější. Lékař zhodnotí stav chrupu, popřípadě podá potřebné informace. Pokud jsou zuby zdravé a vhodné k bělení, lékař je v první fázi odborně a pořádně vyčistí od zubního kamene a nečistot. Poté přímo na míru vytvoří potřebný nosič tak, aby dobře seděl a umožnil rovnoměrné působení bělícího gelu. To vše zajistí žádoucí přilnutí k zubní sklovině a efektivní bělení až o několik stupňů.

Při bělení zubů v ordinaci může lékař použít tzv. „modré světlo“, které peroxid zahřeje a zvýší tak jeho působnost. O případné škodlivosti modrého světla se stále diskutuje, zatím však nebyly prokázány žádné negativní účinky. Odborný lékař má praxi a zkušenosti, má i lepší vybavení a kvalitní přípravky, je schopen účinně vybělit chrup na původní barvu, u některých lidí může jít o 8-10 stupňů odstínu.

Mezi pomocné techniky k odbornému bělení patří použití plazmové lampy, technika Zoom a BriteSmile.


Diskuse (4 komentáře)

Marriah, (13. 02. 2013 15:47) Reagovat
Také vážně uvažuje o tom, že si nechám vybělit zuby odborníkem. Mám poměrně dost žluté zuby a nic z klasických metod, co jsem doma zkoušela, mi na to nezabírá.
Barbora, (12. 03. 2013 18:52) Reagovat
Já bych si ráda nechala vybělit zuby na svatbu. Když si nechám vybělit zuby 14 dní předtím, tak bych je měla mít ještě hodně bílé v den svatby, že?
Klaris, (16. 05. 2013 08:26) Reagovat
To asi jo. Ale čím později tím samozřejmě lépe. Já bych také chtěla na bělení zubů, ale spíš koukám, kam na to zajít. Nevím, jestli je úroveň všude stejná, nebo jsou rozdíly.
Jodi, (26. 07. 2015 11:10) Reagovat
Truly when someone doesn't be aware of then itts up to other people that they will assist, so here it takes place.Here is my blog: MakingYou Smile: http://www.Makingusmile.net,http://www.makingusmile.net/the-ultimate-list-of-career-limiting-moves/
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Bělení zubů.net
Kontakty