Úvod Jaké jsou možnosti bělení zubů?

Jaké jsou možnosti bělení zubů?

Možností bělení zubů je několik. Ne všechny jsou pro každého možné či finančně dostupné. U každé je však nejdůležitější složkou k bělení určitý procentuální podíl peroxidu. Je to chemikálie, která uvolňuje kyslík, jež vyběluje části zbarvené skloviny a přitom nenarušuje zub. To, co je podstatné a činí rozdíly mezi technikami bělení zubů, je podíl peroxidu v bělící hmotě, přesnost aplikace a délka působení.

Mezi základní techniky patří:

  • Čištění zubů speciálními bělícími pastami.
  • Domácí bělení pomocí bělících pásek.
  • Domácí bělení aplikací držáků s gelem.
  • Bělení zubů v zubních ordinacích.

Postup je podobný. Jde o působení speciální hmoty, která obsahuje peroxid a je schopná za určitý čas zesvětlit a vybělit sklovinu až o několik odstínů.


Diskuse (146 komentářů)

David1, (04. 06. 2015 12:12) Reagovat
Možností, jak bělit zuby je spoustu, ale zajímalo by mě, jestli je něco z toho k zubům opravdu šetrné a neničí se tím. Možná ten laser? Máte někdo zkušenosti, když se chodí častěji?
Wendy, (08. 10. 2015 14:12) Reagovat
Tak asi všechno je zásah do zubů. S laserem zkušenosti nemám. Já si nechávám jednou za čas čistit zuby doktorkou. Moc to nestojí a trochu to zuby vybělí. Neříkám, že mám pak zářicí chrup, ale rozdíl vidět je. Když se to dělá cca jednou za půl roku, tak to podle mě zubům nějak zvlášť neškodí.
Roman, (03. 11. 2015 23:08) Reagovat
Laser? A ko ti akoze laser vybeli zuby? Laser zuby nijako nebieli. Bieli tak ci tak len ten peroxidovy gel, na ktory ten laser (LED DIODA) kvoli efektu svieti. Je to len marketingovy tah, ta LED dioda ma len uplne minimalny vplyv na jemne urychlenie bieliaceho procesu, ale to urychlenie je fakt len minimalne. Ziadne "bielenie laserem" neexistuje, existuje len bielenie gelom, na ktory svietia LED diodovym svetlom (laicky laserem). ;-)
Wally, (08. 10. 2015 08:39) Reagovat
These Burglar Alarms and Newquay security system: http://bookmarkingweb.com/family/falmouth-burglar-alarm/ Alarms have been skillfully crafted with high precision of details.This working environment often fluctuates with the company’s expansion or contraction. It is utterly necessary to safeguard your house in the best manner possible.
Francine, (04. 11. 2015 12:57) Reagovat
Fastidious answers in return of this issue with firm arguments and telling everything concerning that.Feel free to visit my web blog Ladies Leather italian handbags: https://www.youtube.com/watch?v=GO3bEPwOmZU
Troy, (06. 11. 2015 19:45) Reagovat
It's aan unfortunate circumstance but it's simply part of the online landscape which novices need to be aware of. Can You Make Money Withh Online Surveys?Take a lok at my blog :: Exploring The Benefits of Completing Surveys For Money: http://orthomoniki.ru/scientific-society/reports/jonelle-annecy-jonelle
Kurt, (17. 12. 2015 12:02) Reagovat
It's really a great and useful piece of info. I'm happy that you simply shared this useful info with us.Please stay us informed like this. Thanks for sharing.Stop by my webpage :: car buying guide: http://www.autocarkr.com/
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Bělení zubů.net
Kontakty