Úvod Výhody a nevýhody bělení zubů

Výhody a nevýhody bělení zubů

Každá z metod bělení zubů má určitě své výhody a nevýhody, které je třeba zvážit.

Domácí bělení zubů.

Výhody :

Několikanásobně levnější.

Aplikace v soukromí a v pohodlí domova.

Čas aplikace i působení si volí dotyčný sám.

 

Nevýhody:

Malá a nerovnoměrná účinnost.

Pracnost.

Neodborné zhodnocení stavu vlastního chrupu.

Nedokonalé vyčištění chrupu před aplikací.

Možnost poleptání sliznice.

Odborné bělení zubů.

Výhody:

Odborné zhodnocení stavu chrupu, případné ošetření.

Odborné odstranění zubního kamene a vyčištění chrupu.

Na míru zhotovený nosič bělící látky.

Přesná a kvalitní aplikace účinné látky.

Odborná ochrana před možným poleptáním sliznic.

Kvalitnější a výraznější výsledek.

Nevýhody:

  • Mnohonásobně dražší.
  •  
    Nutnost objednání a návštěvy lékaře.

Diskuse (10 komentářů)

katka, (18. 10. 2010 18:25) Reagovat
trošku se toho bojím a ctěla bych si zuby spíš vybělit doma lékaře zvláště ty zubní nemám zrovna moc v lásce a protože mám moc žlut zuby ctěla bych to vyzkoušet ..chtěla bych vědět měla bych ??? :roll: :roll:
Aneta, (20. 06. 2013 05:56) Reagovat
Domácí bělení si myslím, že nemá takový efekt, ale kdoví. I ty bělící pásky pro domácí použití se stále vyvíjejí, takže za pokus to asi stojí. Já o nich také uvažuju, ale zatím jsem se neodhodlala. Ani nevím, které by byl nejlepší.
Gábina, (12. 07. 2013 05:31) Reagovat
Tak jasně, že nejlepší bude ten laser, ale je také nejdražší. Vždy se člověk musí rozhodovat, jestli utratí peníze nebo radši bude zkoušet levnější řešení, které nemusí být tolik účinné.
Klára, (31. 08. 2015 07:07) Reagovat
Já si koupila bělící pastu, a vůbec mi nepomohla :cry:
Katka, (31. 08. 2015 15:57) Reagovat
ahojda. ja uz vybelene zuby mam. gelem...od sve zubni lekarky. muzu ti poslat 3 tuby s tim belicim gelem kdyby si mela zajem a chtela vyzkouset :)
BrandonExit, (18. 09. 2014 10:12) Reagovat
4 submersible well pump vicodin cabarrus county health department
Laurie, (27. 06. 2015 00:24) Reagovat
Hello there, You've done a fantastic job. I will definitely digg it and personally recommend to my friends. I am sure they'll be benefited from this site.restaurants near meyerhoff symphony hall restaurantsnearme.space: http://restaurantsnearme.space
Komer, (30. 03. 2016 16:58) Reagovat
Another thing I found out getting married is always that everyone would like to help. The lily has additionally come to symbolize virtue, sweetness, humility, purity of heart, majesty and honor.It is incredibly important to wrap the wire tight and to produce several passes.In order to help keep your calla lily boutonniere fresh for the better part with the day, you need to add a amount of moisture.Collect almost any remaining bits of the plant, Leaves and stems to consider with you.In contrast too little acceptance can fuel disagreements and highlight differences in a procedure for particular issues or situations.sent: http://Cytoport.com/index.php?option=com_community&view=groups&task=viewgroup&groupid=7427&Itemid=53 buy calla lily bulbs australia So even if one does not have any medium in your hand to learn the events occurring on this planet, the Hindi samachar might be just over sufficient.
Laurelli, (24. 04. 2016 10:59) Reagovat
********************************************************************************************."If you want to make an apple pie from scratch, you must first create the universe. Gossip news gr Sometimes it might need a just some direct pressure on the infected area to stop spreading or it might require an immediate amputation.Franklin may have picked up the strategy from Virgil who said, "Fama, malum quo non aliud velocius ullum, mobilitate viget, viresque acquirit eundo.Gossip girl saison 6 news Are you among those dynamic people who are fascinated in exploring the burning Hollywood celebrity gossip greece: http://www.youtube.com/redirect?q=bigmarriage.com/%E7%B5%90%E5%A9%9A%E3%81%A7%E3%81%8D%E3%81%AA%E3%81%84%E7%94%B7-%E8%A6%96%E8%81%B4%E7%8E%87 and news every single day.In a new interview the comedian admitted that he has given up his nymphomaniac ways in favour of a good old potter around in the garden.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Bělení zubů.net
Kontakty