Úvod Bělení zubů

Bělení zubů

Úsměv a zuby jsou jednou z dominant v obličeji. Při komunikaci s jinými lidmi, při zábavě, v práci, ale i při obyčejné konzumaci jídel. Všude tam se denně prověřuje kvalita chrupu. Samozřejmě, že je lépe mít zuby zdravé, než bůhví jak krásné, ale estetika hraje v životě člověka velkou roli. Krásné a bílé zuby mohou okouzlit partnera, často se však stávají i vstupenkou k dobrému zaměstnání, kde se na vzhled klade velký důraz. Proto se v dnešní době hovoří nejen o zdravé ústní hygieně, ale i o bělení zubů. Zvláště u některých profesí se bez zářivě bílého úsměvu nelze obejít.

Proč je tolik vyhledávané bělení zubů?

Téměř každý člověk touží po nádherném úsměvu, ve kterém zuby svítí jako perličky. V dětství je to celkem možné, ale postupem věku se barva zubů mění, šedne nebo žloutne. A to dokonce i u zdravých zubů. Na barvu zubů má vliv spousta věcí:

  • Rodinná dispozice.
  • Kouření.
  • Pití kávy, čaje a kolových nápojů.
  • Konzumace některých jídel.
  • Nedostatečná ústní hygiena.
  • Věk.

Mnozí si myslí, že obyčejným čištěním zubů pomocí kartáčku a pasty se dá nepěkné zabarvení zubů odstranit. Není to pravda. Ke znovu získání bělostného úsměvu je zapotřebí zvolit některou z technik bělení zubů.


Diskuse (24 komentářů)

Stan, (24. 08. 2014 10:23) Reagovat
Hi to every one, for the reason that I am actually keen of reading this webpage's post to be updated on a regular basis. It carries good material.Also visit my weblog - kredyt bez zaswiadczen: http://bikbez.blogspot.com
Tom, (25. 02. 2015 09:08) Reagovat
Kvalitní péče o zuby, zubní ortodoncie, implantáty a spusta další péče nejen pro pražáky:http://www.praguedentalclinic.cz/cs/
Hani, (31. 01. 2016 13:52) Reagovat
Krásně bílej chrup nebudu mít asi nikdy, i kdybych do toho dala nevím kolik peněz. Teď už mě to netrápí, ale dřív jsem se za barvu svých zubů hodně styděla.
Milka, (22. 04. 2016 19:06) Reagovat
Jo, taky by se mi líbilo mít krásně býlí zuby, ale těch peněz je za to docela dost a ještě mi nikdo neazaručí, že to bude mít efekt.
Zuzana M., (26. 04. 2016 11:43) Reagovat
Nezkoušeli jste domácí bělení zubů s nosičem od zubaře? Ta cena mi v porovnání s ordinačním bělení zubů nepřijde tak vysoká a lze ho asi používat opakovaně, ne?http://www.dental-office.cz/cs/poskytovana-pece/beleni-zubu/domaci-beleni-zubu.html
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Bělení zubů.net
Kontakty